top of page

Düğün Fotoğrafçılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Damat ve gelin adayının yada balayı çiftlerinin özel anları basit hatalar ile kabusa dönüşebilir. Düğün fotoğrafçılığında dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazımızda bir detaya dikkatinizi çekeceğiz. Eğer çok tanımadığınız bir düğün fotoğrafçısı ile çalışıyorsanız, tecrübe ve deneyiminden de emin değilseniz yazımızı dikkatlice okuyunuz.
Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Hazırlığı Nasıldır?

Amatörce yapılan hatalar nedeni ile bir çok çiftin en çok beklediği bu an istenmeyecek kadar kötü geçebilir. Burda düğün fotoğrafçısının üzerine büyük bir sorumluluk düşer. Her ince detayı düşünmeli ve planlamalıdır. Yapacağı ufak bir hata yeni çiftlerin en mutlu anını üzücü şekilde etkileyecektir.


Düğün fotoğrafçılığı ustalık isteyen bir iştir. Tecrübeli bir düğün fotoğrafçısı sabırsızlıkla bugünü bekleyen ve genelde aksiliklerin çok sık yaşanacağı bu an için gerekli önlemleri almalıdır. Fotoğraf çekimi için mutlaka bir hazırlık çantası yapılmalıdır. Aşağıda kesinlikle çantada olması gerekenlerin bazılarını sıraladık.


  • Yedek fotoğraf makinesi mutlaka bulunmalıdır

  • Hafıza kartı 2-3 adet daima çekimlerde bulunmalıdır

  • Objektif kesinlikle unutulmamalıdır

  • Yedek flash bulundurulmalıdır

  • Yedek pil yanınızda bulunmalıdır

Fethiye düğün fotoğrafçısı olarak gerekli tüm hazırlıklarımızı eksiksiz olarak yaparız. Şimdiye kadar Fethiye de gerçekleştir diğimiz düğün fotoğrafı çekimlerinde hiç bir çiftimizi mağdur etmedik. Aynı kalitede düğün fotoğrafı çekimlerimize devam ediyoruz.104 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page