top of page

Balayı Fotoğrafçısı

Yaşadığımız yer Türkiye'nin en güzel tatil yerlerinden birisi olduğu için, hem doğası, hem tarihi, hemde tertemiz deniziyle balayı çiftleri tarafından çokca tercih edilmektedir.

Balayı için Fethiye'yi tercih eden çiftlerimiz burada düğün yorgunluklarını atıp doğayla iç içe güze bir tatil yaparken aynı zamanda düğün dış mekan çekimlerini gerçekleştirmektedirler.

Balayında dış çekim fotoğrafçılığı  ilçemizde oldukça yaygınlaşmıştır. Biz kendi bakış açımızla ve hazırladığımız farklı konseptlerle fethiye balayı fotoğrafçılığının boyutunu değiştirerek sanatsal düğün fotoğraflarına dönüştürüyoruz. Böylece çiftlerimiz hem küçük bir tatil yapıp hemde sanatsal düğün fotoğraflarına sahip oluyorlar.

balayı-fotografcisi.jpg
balayi-fotograflari.jpg
Balayı

Fethiye gibi doğa harikası bir yerde balayı yapıyorsanız dış mekan çekimi içinde harika bir yerdesiniz

Dış Mekan Çekim

balayi-fotograf.jpg
Doğa

Muğla Fethiye'nin eşsiz güzelliklerinde doğal,sade, sanatsal düğün fotoğrafları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğa Çekimleri

balayi-fotografci.jpg
Fethiye

Fethiyede balayı yapıyorsanız dış mekan çekimi için Fethiye'nin doğal güzellikleriyle birleşen sanatsal düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

Fethiye'de Balayı

Balayı Çiftlerine Tavsiyelerimiz

Kıyafet ve Mekan Uyumu

Fotoğraf samimiyetin gerçek duyguların ve yaşanmışlığın yansımasıdır. Yüzümüzdeki gerçek gülümsemelerle yaşadığımız mutluluğu harmanlayıp fotoğraf karesinde ölümsüzleştirebilmektir. Balayı çiftlerimize en önemli tavsiyemiz o an yaşadıkları mutluluğu saklamadan çokca gülümsemeleri ve o anın tadını çıkarmaları olur.

Geçmişi geri getirmek mümkün değil ama  güzel birşeyler bırakmak bizim elimizdedir. Çekim sırasındaki mutluluk; kıyafetimiz, saçımız ve makyajımızla doğru orantılı oluyor. Bunlardan bir tanesi eksik olunca çiftlerimiz gerçek mutluluklarınız unutup ayrıntılara takılarak o anı yaşamaktan vazgeçebiliyorlar. Çekim yaptığımız yerler doğal mekanlar olduğu için bu mekanlara uygun kıyafetler tercih edilmelidir. Balayı çiftlerimiz hazırlıklarını yaparken kıyafetlerini çekim mekanlarına uygun olarak tasarlamalıdır. Balayı çiftlerimiz için tavsiyemiz; tarlatansız, dar kesimli gelinlikler veya daha rahat sade elbiselerdir. Damatlarımız içinde gelinlerimizin kıyafetine uygun kombinler hazırlanırsa mekan ve kıyafet olarak uyumu yakalamış oluruz. Herşeyin birbiriyle bir bütün olduğu dış mekan fotoğraf çekiminde kıyafetlerimizin doğallığına uygun saç ve makyaj tercih edilmelidir.

Balayında gelinlik ve damatlıklada dış çekim fotoğrafımız olsun diyen çiftlerimiz gelirken yanlarında gelinlik ve damatlıklarınıda getirebilirler. Uygun olan ilk mekanda balayı çiftimizin bu isteğini yerine getirip sonrasında değişim yaparak kendilerini daha rahat ve mutlu hissedecekleri diğer kıyafet kombinine geçebiliriz.

  • Düğün fotoğrafı çekimlerinde yaz aylarında en uygun saat dilimleri saat 15:00 ile 19:00 saat aralığındadır. 

  • Dış mekan çekimlerinde kabarık tarlatanlı gelinlikler yerine, daha sade beyaz elbiseler veya dar kesimli rahat gelinliklerdir.

  • Damat içinde mutlaka düğün fotoğrafı çekimi için gelin adaylarının tercih ettiği beyaz elbiselere uygun kıyafetler kombin edilmelidir.

  • Gelin adayları makyaj bozulmalarına karşın yanlarında makyaj malzemelerini getirebilirler. 

  • Dış mekan fotoğraf çekimlerinde ağır makyaj yerine daha soft sade makyaj tercih edilmelidir.

Balayı Fotoğrafçısı Seçimi

Sadece dış mekan çekimleri yapıyoruz!

 

 

 

Düğün fotoğrafçısı seçimi nasıl yapılır sorusunun en kısa cevabı  tarzını kendinize yakın bulup fotoğraflarını beğendiniz fotoğrafçıyı seçerek  olabilir.   Ancak  seçim sürecinde olaylar biraz daha karışık bir hal alabiliyor. 

Bu özel gününüzün en iyi şekilde geçmesi ve gün sonunda mutlu olarak ayrılmak için düğün fotoğrafçınızı doğru seçmelisiniz. Dış mekan düğün çekimleri ve stüdyo çekimleri içinde fotoğrafçı seçiminiz oldukça değerlidir. Seçim yapmadan önce düğün fotoğrafçısının daha önceki çekimlerini mutlaka incelemeniz gerekir. Bu çekimler sizlere düğün fotoğrafçısının tarzını ve bakış açısını gösterecektir. 

Çekim için düşündüğünüz Fotoğraf Sanatçısı'nın portfolyosu,websitesi,instagram hesabı onu tanımanızı sağlayan en etkili yöntemdir. Düğün fotoğrafçısının amatör veya uzun yıllar bu işi yaptığına bakmadan fotoğraf kalitesine daha fazla dikkat edilmelidir. 2009 yılından beri Fethiye'de dış mekan düğün fotoğrafçılığı yapıyoruz ve kendimize özgü konseptler hazırlayıp farklı bakış açısıyla en güzel anılarınıza şahitlik ediyoruz. 

Balayı Fotoğraf çekim fiyatları ne Kadardır?

Balayı fotoğrafçısı çekim fiyatları 2019

 

 

 

 

 

Sitemiz durdalidalgin.com içerisinde balayı fotoğrafçısı fiyatları ile ilgili bir detay bulunmamaktadır. Bunun nedeni sizleri fiyatlar konusunda yanıltmak istemeyişimizdendir. 

Güzel bir tatilden evlerinize dönerken yanınızda götüreceğiniz mutluluğunuzun ölümsüzleştiği kareleriniz ucuz fiyatlar için riske atılmamalıdır. Üstelik tekrarı yaşanması mümkün olmayan anlarınızı sadece fiyat yüzünden güvenmediğiniz ellere teslim etmeyiniz. Biz sadece balayı fotoğrafcılığı değil, balayında sanatsal dış çekim fotoğrafçılığı olarak Fethiye'de hizmet vermekteyiz. Çiftlerimizin bütçelerine göre tercih edebilecekleri paket sistemine göre çalışıyoruz. Whatsapp'dan iletişime geçerek hangi paker sizin için uygun olacaksa o şekilde çalışabiliriz. Eğer Fethiye'de balayı yapmayı planlıyorsanız bizlere ulaşıp dış çekim balayı fotoğrafçılığı ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

bottom of page